AIP5D10K060Q1
AIP5D10K060Q1 Alpha & Omega Semiconductor Inc.
AIP5D10K060Q1.pdf
Виробник: Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Description: IGBT IPM 600V 10A 23-PWRDIP MOD
Packaging: Tube
Package / Case: 23-PowerDIP Module (0.748", 19.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: IGBT
Configuration: 3 Phase Inverter
Voltage - Isolation: 2000Vrms
Current: 10 A
Voltage: 600 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT IPM 600V 10A 23-PWRDIP MOD, Packaging: Tube, Package / Case: 23-PowerDIP Module (0.748", 19.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: IGBT, Configuration: 3 Phase Inverter, Voltage - Isolation: 2000Vrms, Current: 10 A, Voltage: 600 V.