AJT225EI Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
Виробник: Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
Description: J TD FUSE 600V 225A AJT EI
Features: Indicating
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Size / Dimension: 2.126" Dia x 7.126" L (54.00mm x 181.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 225A
Mounting Type: Bolt Mount
Response Time: Slow Blow
Applications: Electrical, Industrial
Approval Agency: CSA, UL
Class: J
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 100kA DC
Voltage Rating - AC: 600 VAC
Voltage Rating - DC: 400 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: J TD FUSE 600V 225A AJT EI, Features: Indicating, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), Size / Dimension: 2.126" Dia x 7.126" L (54.00mm x 181.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 225A, Mounting Type: Bolt Mount, Response Time: Slow Blow, Applications: Electrical, Industrial, Approval Agency: CSA, UL, Class: J, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 100kA DC, Voltage Rating - AC: 600 VAC, Voltage Rating - DC: 400 VDC.