Продукція > AKYGA > AK-B1-500E
AK-B1-500E
AK-B1-500E AKYGA
475
Виробник: AKYGA
Description: AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V 527W
Power (Watts): 527W
Features: PFC, Standby Output, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.87" L x 5.91" W x 3.35" H (200.0mm x 150.0mm x 85.0mm)
Mounting Type: Benchtop
Voltage - Input: 230 VAC
Type: ATX
Operating Temperature: 5°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 70%
Voltage - Output 1: 3.3V
Voltage - Output 2: 5V
Voltage - Output 3: 12V
Voltage - Output 4: -12V
Number of Outputs: 4
Current - Output 1: 30 A
Current - Output 2: 34 A
Current - Output 3: 21 A
Current - Output 4: 500 mA
на замовлення 1067 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V 527W, Power (Watts): 527W, Features: PFC, Standby Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 7.87" L x 5.91" W x 3.35" H (200.0mm x 150.0mm x 85.0mm), Mounting Type: Benchtop, Voltage - Input: 230 VAC, Type: ATX, Operating Temperature: 5°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 70%, Voltage - Output 1: 3.3V, Voltage - Output 2: 5V, Voltage - Output 3: 12V, Voltage - Output 4: -12V, Number of Outputs: 4, Current - Output 1: 30 A, Current - Output 2: 34 A, Current - Output 3: 21 A, Current - Output 4: 500 mA.