Продукція > VIKING > AL02BT1N102
AL02BT1N102
AL02BT1N102 Viking
VIKING-AL.pdf
Виробник: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: thin film; SMD; 0402; 1.1nH; 850mA; R: 120mΩ; ±0,1nH
Q factor: 16
Test frequency: 500MHz
Case - inch: 0402
Resonant frequency: 12GHz
Case - mm: 1005
Tolerance: ±0,1nH
Type of inductor: thin film
Mounting: SMD
Inductance: 1.1nH
Resistance: 0.12Ω
Operating current: 0.85A
на замовлення 5922 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: thin film; SMD; 0402; 1.1nH; 850mA; R: 120mΩ; ±0,1nH, Q factor: 16, Test frequency: 500MHz, Case - inch: 0402, Resonant frequency: 12GHz, Case - mm: 1005, Tolerance: ±0,1nH, Type of inductor: thin film, Mounting: SMD, Inductance: 1.1nH, Resistance: 0.12Ω, Operating current: 0.85A.