Продукція > VIKING > AL02BT1N502
AL02BT1N502
AL02BT1N502 Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: thin film; SMD; 0402; 1.5nH; 850mA; R: 200mΩ; ±0,1nH
Mounting: SMD
Type of inductor: thin film
Inductance: 1.5nH
Resistance: 0.2Ω
Operating current: 0.85A
Q factor: 16
Test frequency: 500MHz
Case - inch: 0402
Resonant frequency: 10GHz
Case - mm: 1005
Tolerance: ±0,1nH
на замовлення 300 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: thin film; SMD; 0402; 1.5nH; 850mA; R: 200mΩ; ±0,1nH, Mounting: SMD, Type of inductor: thin film, Inductance: 1.5nH, Resistance: 0.2Ω, Operating current: 0.85A, Q factor: 16, Test frequency: 500MHz, Case - inch: 0402, Resonant frequency: 10GHz, Case - mm: 1005, Tolerance: ±0,1nH.