Продукція > VIKING > AL02BT1N602
AL02BT1N602
AL02BT1N602 Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: thin film; SMD; 0402; 1.6nH; 675mA; R: 200mΩ; ±0,1nH
Mounting: SMD
Q factor: 16
Test frequency: 500MHz
Case - inch: 0402
Resonant frequency: 10GHz
Case - mm: 1005
Tolerance: ±0,1nH
Type of inductor: thin film
Inductance: 1.6nH
Resistance: 0.2Ω
Operating current: 675mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: thin film; SMD; 0402; 1.6nH; 675mA; R: 200mΩ; ±0,1nH, Mounting: SMD, Q factor: 16, Test frequency: 500MHz, Case - inch: 0402, Resonant frequency: 10GHz, Case - mm: 1005, Tolerance: ±0,1nH, Type of inductor: thin film, Inductance: 1.6nH, Resistance: 0.2Ω, Operating current: 675mA.