Продукція > VIKING > AL02BT1N802
AL02BT1N802
AL02BT1N802 Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: thin film; SMD; 0402; 1.8nH; 675mA; R: 200mΩ; ±0,1nH
Case - mm: 1005
Inductance: 1.8nH
Operating current: 675mA
Resistance: 0.2Ω
Resonant frequency: 10GHz
Q factor: 16
Test frequency: 500MHz
Tolerance: ±0,1nH
на замовлення 2400 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: thin film; SMD; 0402; 1.8nH; 675mA; R: 200mΩ; ±0,1nH, Type of inductor: thin film, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Inductance: 1.8nH, Operating current: 675mA, Resistance: 0.2Ω, Resonant frequency: 10GHz, Q factor: 16, Test frequency: 500MHz, Tolerance: ±0,1nH.