Продукція > VIKING > AL02BT2N202
AL02BT2N202
AL02BT2N202 Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: thin film; SMD; 0402; 2.2nH; 530mA; R: 280mΩ; ±0,1nH
Case - mm: 1005
Inductance: 2.2nH
Operating current: 0.53A
Resistance: 0.28Ω
Resonant frequency: 8GHz
Tolerance: ±0,1nH
Test frequency: 500MHz
Q factor: 16
на замовлення 3200 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: thin film; SMD; 0402; 2.2nH; 530mA; R: 280mΩ; ±0,1nH, Type of inductor: thin film, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Inductance: 2.2nH, Operating current: 0.53A, Resistance: 0.28Ω, Resonant frequency: 8GHz, Tolerance: ±0,1nH, Test frequency: 500MHz, Q factor: 16.