Продукція > VIKING > AL02BT2N902
AL02BT2N902
AL02BT2N902 Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: thin film; SMD; 0402; 2.9nH; 460mA; R: 350mΩ; ±0,1nH
Inductance: 2.9nH
Resistance: 0.35Ω
Operating current: 0.46A
Q factor: 16
Test frequency: 500MHz
Case - inch: 0402
Resonant frequency: 6GHz
Case - mm: 1005
Tolerance: ±0,1nH
Mounting: SMD
Type of inductor: thin film
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: thin film; SMD; 0402; 2.9nH; 460mA; R: 350mΩ; ±0,1nH, Inductance: 2.9nH, Resistance: 0.35Ω, Operating current: 0.46A, Q factor: 16, Test frequency: 500MHz, Case - inch: 0402, Resonant frequency: 6GHz, Case - mm: 1005, Tolerance: ±0,1nH, Mounting: SMD, Type of inductor: thin film.