Продукція > VIKING > AL02BT3N102
AL02BT3N102
AL02BT3N102 Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: thin film; SMD; 0402; 3.1nH; 460mA; R: 350mΩ; ±0,1nH
Mounting: SMD
Inductance: 3.1nH
Resistance: 0.35Ω
Operating current: 0.46A
Q factor: 16
Test frequency: 500MHz
Case - inch: 0402
Resonant frequency: 6GHz
Tolerance: ±0,1nH
Case - mm: 1005
Type of inductor: thin film
на замовлення 5170 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: thin film; SMD; 0402; 3.1nH; 460mA; R: 350mΩ; ±0,1nH, Mounting: SMD, Inductance: 3.1nH, Resistance: 0.35Ω, Operating current: 0.46A, Q factor: 16, Test frequency: 500MHz, Case - inch: 0402, Resonant frequency: 6GHz, Tolerance: ±0,1nH, Case - mm: 1005, Type of inductor: thin film.