Продукція > VIKING > AL02BT3N902
AL02BT3N902
AL02BT3N902 Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: thin film; SMD; 0402; 3.9nH; 410mA; R: 450mΩ; ±0,1nH
Mounting: SMD
Inductance: 3.9nH
Resistance: 0.45Ω
Operating current: 0.41A
Q factor: 16
Test frequency: 500MHz
Case - inch: 0402
Resonant frequency: 6GHz
Tolerance: ±0,1nH
Case - mm: 1005
Type of inductor: thin film
на замовлення 6100 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: thin film; SMD; 0402; 3.9nH; 410mA; R: 450mΩ; ±0,1nH, Mounting: SMD, Inductance: 3.9nH, Resistance: 0.45Ω, Operating current: 0.41A, Q factor: 16, Test frequency: 500MHz, Case - inch: 0402, Resonant frequency: 6GHz, Tolerance: ±0,1nH, Case - mm: 1005, Type of inductor: thin film.