Продукція > VIKING > AL02BT9N102
AL02BT9N102
AL02BT9N102 Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: thin film; SMD; 0402; 9.1nH; 245mA; R: 1Ω; ±0,1nH
Case - mm: 1005
Resistance:
Operating current: 245mA
Tolerance: ±0,1nH
Q factor: 16
Test frequency: 500MHz
Resonant frequency: 5.5GHz
Type of inductor: thin film
Inductance: 9.1nH
на замовлення 5806 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: thin film; SMD; 0402; 9.1nH; 245mA; R: 1Ω; ±0,1nH, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 1Ω, Operating current: 245mA, Tolerance: ±0,1nH, Q factor: 16, Test frequency: 500MHz, Resonant frequency: 5.5GHz, Type of inductor: thin film, Inductance: 9.1nH.