AL0410-221K-T
AL0410-221K-T Lumimax Optoelectronic Technology
AL0410.pdf
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: INDUCTOR 220UH 10% 155MA AXIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.394" L (4.00mm x 10.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 5.1Ohm Max
Q @ Freq: 60 @ 796kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 0.796 MHz
Supplier Device Package: Axial
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 0.155 A
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR 220UH 10% 155MA AXIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.394" L (4.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 5.1Ohm Max, Q @ Freq: 60 @ 796kHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 0.796 MHz, Supplier Device Package: Axial, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 0.155 A.