Продукція > IDEC > AL2M-M11P-R
AL2M-M11P-R IDEC
A1,A2,A8_Miniature_Switches_Pilot_lights.pdf
Виробник: IDEC
Description: RND LD PB SPDT IP4
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 1A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPDT
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Illumination Type, Color: LED, Red
Illumination Voltage (Nominal): 5 VDC
Actuator Type: Round, Button
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Oil and Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 12.00mm Dia
Color - Actuator/Cap: Red
Voltage Rating - AC: 120 V
Voltage Rating - DC: 24 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RND LD PB SPDT IP4, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 1A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPDT, Type: Standard, Illuminated, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Illumination Type, Color: LED, Red, Illumination Voltage (Nominal): 5 VDC, Actuator Type: Round, Button, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Oil and Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Circular - 12.00mm Dia, Color - Actuator/Cap: Red, Voltage Rating - AC: 120 V, Voltage Rating - DC: 24 V.