Продукція > KEMET > ALA8AD271CC400
ALA8AD271CC400
ALA8AD271CC400 KEMET
KEM_A4093_ALA8A.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 400V 270uF 20% 5K Hrs AEC-Q200 2 pin - 4mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук