ALBCBS3045903
ALBCBS3045903 Amphenol Air LB
Catalog-System-Attachments.pdf
Виробник: Amphenol Air LB
Description: HARNESS CLIP (NATURAL)
Packaging: Box
Color: White
Material: Polyamide (PA), Nylon
Type: Clip, C-Type
Panel Hole Size: 0.250" (6.35mm)
Opening Size: 0.080" ~ 0.590" (2.03mm ~ 14.99mm)
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARNESS CLIP (NATURAL), Packaging: Box, Color: White, Material: Polyamide (PA), Nylon, Type: Clip, C-Type, Panel Hole Size: 0.250" (6.35mm), Opening Size: 0.080" ~ 0.590" (2.03mm ~ 14.99mm).