ALBCBS3075901 Amphenol Air LB
Catalog-System-Attachments.pdf
Виробник: Amphenol Air LB
Description: CABLE SUPPORT
Packaging: Box
Color: White
Material: Polyamide (PA), Nylon
Type: Clip, C-Type
Panel Hole Size: 0.129" (3.28mm)
Opening Size: 0.080" ~ 0.590" (2.03mm ~ 14.99mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE SUPPORT, Packaging: Box, Color: White, Material: Polyamide (PA), Nylon, Type: Clip, C-Type, Panel Hole Size: 0.129" (3.28mm), Opening Size: 0.080" ~ 0.590" (2.03mm ~ 14.99mm).