ALBCBS3105901
ALBCBS3105901 Amphenol PCD
Catalog-System-Attachments.pdf
Виробник: Amphenol PCD
Description: CBL CLIP C-TYPE WHITE
Packaging: Box
Color: White
Material: Polyamide (PA), Nylon
Type: Clip, C-Type
Opening Size: 0.080" ~ 0.590" (2.03mm ~ 14.99mm)
Part Status: Active
на замовлення 77 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL CLIP C-TYPE WHITE, Packaging: Box, Color: White, Material: Polyamide (PA), Nylon, Type: Clip, C-Type, Opening Size: 0.080" ~ 0.590" (2.03mm ~ 14.99mm), Part Status: Active.