Продукція > KEMET > ALC10E681DH400
ALC10E681DH400 KEMET
ALC10E681DH400
Виробник: KEMET
Description: 680UF VV
Tolerance: ±20%
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 232mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.441" (62.00mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 400 V
Impedance: 142 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 2.9 A @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.73 A @ 10 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 680UF VV, Tolerance: ±20%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 232mOhm @ 100Hz, Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.441" (62.00mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 400 V, Impedance: 142 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 2.9 A @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.73 A @ 10 kHz.