Продукція > TDK > ALC2012H3812PT05
ALC2012H3812PT05 TDK
Виробник: TDK
Common Mode Chokes / Filters 300mA 20VDC 380Ohms, CMF, 5G ETHERNET
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 161-170 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук