Продукція > KEMET > ALF20C152EG250
ALF20C152EG250
ALF20C152EG250 KEMET
KEM_A4077_ALF20-3315921.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 250V 1500uF 18K Hrs Life 4pin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук