Продукція > KEMET > ALF20C181EC600
ALF20C181EC600
ALF20C181EC600 KEMET
KEM_A4077_ALF20-1350932.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 600V 180uF 18K Hrs Life 4pin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук