Продукція > KEMET > ALF20C561DH400
ALF20C561DH400
ALF20C561DH400 KEMET
KEM_A4077_ALF20-3315921.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 400V 560uF 15K Hrs Life 4pin
Написати відгук