Продукція > KEMET > ALF20C561EH450
ALF20C561EH450
ALF20C561EH450 KEMET
KEM_A4077_ALF20-1350932.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 450V 560uF 18K Hrs Life 4pin
Написати відгук