Продукція > KEMET > ALF20G181EC600
ALF20G181EC600
ALF20G181EC600 KEMET
KEM_A4077_ALF20-1350932.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 600V 180uF 18K Hrs Life 5pin
Написати відгук