Продукція > KEMET > ALF40C332DF100
ALF40C332DF100
ALF40C332DF100 KEMET
keme_s_a0008593831_1-3316310.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 100V 3300uF 8K Hrs Life 4pin
Написати відгук