Продукція > KEMET > ALF40C471DH400
ALF40C471DH400
ALF40C471DH400 KEMET
keme_s_a0008593831_1-3316310.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 400V 470uF 8K Hrs Life 4pin
Написати відгук