Продукція > KEMET > ALF40C821DC200
ALF40C821DC200
ALF40C821DC200 KEMET
keme_s_a0008593831_1-3316310.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 200V 820uF 8K Hrs Life 4pin
Написати відгук