Продукція > KEMET > ALF40G822ED063
ALF40G822ED063
ALF40G822ED063 KEMET
keme_s_a0008593831_1-3316310.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 63V 8200uF 9K Hrs Life 5pin
Написати відгук