ALH335K161A032
ALH335K161A032 Cornell Dubilier Electronics (CDE)
ALH.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: 3.3UF 160VAC 32X22X13MM LS=27.5
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 160V
Height - Seated (Max): 0.898" (22.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 11.3 mOhms
Size / Dimension: 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.3UF 160VAC 32X22X13MM LS=27.5, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 160V, Height - Seated (Max): 0.898" (22.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 11.3 mOhms, Size / Dimension: 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm).