ALRO6-45-W
ALRO6-45-W O.C. White Co.
Виробник: O.C. White Co.
Description: LAMP MAG 6" LED 3.5 DIO 120V
Packaging: Bulk
Color: White
Voltage: 120V
Mounting Type: Edge Clamp
Lens Style/Size: 3.5 Diopter (1.88x), 6.00" (152.40mm) Diameter
Bulb: LED
Arm: 45.00" (1143.0mm)
Lamp/Magnifier Type: Lamp, Magnifier
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAMP MAG 6" LED 3.5 DIO 120V, Packaging: Bulk, Color: White, Voltage: 120V, Mounting Type: Edge Clamp, Lens Style/Size: 3.5 Diopter (1.88x), 6.00" (152.40mm) Diameter, Bulb: LED, Arm: 45.00" (1143.0mm), Lamp/Magnifier Type: Lamp, Magnifier.