Продукція > KEMET > ALS80A822QP450
ALS80A822QP450
ALS80A822QP450 KEMET
ALS80A822QP450
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 3.543" Dia (90.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.252" (31.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 24mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp.: 9000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 5.827" (148.00mm)
Capacitance: 8200 µF
Voltage - Rated: 450 V
Impedance: 16 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 18.7 A @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 27.4 A @ 10 kHz
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 3.543" Dia (90.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.252" (31.80mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 24mOhm @ 100Hz, Lifetime @ Temp.: 9000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 5.827" (148.00mm), Capacitance: 8200 µF, Voltage - Rated: 450 V, Impedance: 16 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 18.7 A @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 27.4 A @ 10 kHz.
Інші пропозиції ALS80A822QP450
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALS80A822QP450 ALS80A822QP450 Виробник : KEMET KEM_A4076_ALS80_81-1273700.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 450V 8200uF 20% 9000Hrs