Продукція > KEMET > ALV70A131DF750
ALV70A131DF750
ALV70A131DF750 KEMET
KEM_A4127_ALV70.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 750V 130uF 20% 85C 2K Hrs Life Snap-In 30 x 30mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук