Продукція > KEMET > ALV70D131DF750
ALV70D131DF750
ALV70D131DF750 KEMET
KEM_A4127_ALV70.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 750V 130uF 20% 85C 2K Hrs Life Snap-In 35 x 50mm
Написати відгук