Продукція > KEMET > ALV70F161DG750
ALV70F161DG750
ALV70F161DG750 KEMET
YAGEO_08062024_KEM_A4127_ALV70-3479179.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 750V 160uF 20% 85C 2K Hrs Life Snap-In 35 x 55mm
Написати відгук