Продукція > VISHAY DALE > ALVR05700R0FE12
ALVR05700R0FE12
ALVR05700R0FE12 Vishay Dale
alsralvr.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 700 OHM 1% WW AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 700 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 700 OHM 1% WW AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 700 Ohms.