ALZ22B18W
ALZ22B18W Panasonic Electric Works
mech_eng_lz.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 18VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 22.2 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 440VAC - Max
Must Release Voltage: 1.8 VDC
Must Operate Voltage: 12.6 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 7040VA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 18VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 22.2 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 440VAC - Max, Must Release Voltage: 1.8 VDC, Must Operate Voltage: 12.6 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 7040VA.