Продукція > AIMTEC > AM20EW-2415S-NZ-STD
AM20EW-2415S-NZ-STD
AM20EW-2415S-NZ-STD aimtec
am20ew-nz.pdf?ft4=31-711
Виробник: aimtec
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 2X15V 20W
Power (Watts): 20W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Box
Size / Dimension: 1.24" L x 1.02" W x 2.99" H (31.5mm x 25.9mm x 75.9mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: DC
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 1.333A
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 60950-1
DC Voltage - Input (Min): 9V
DC Voltage - Input (Max): 36V
на замовлення 240 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 2X15V 20W, Power (Watts): 20W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Box, Size / Dimension: 1.24" L x 1.02" W x 2.99" H (31.5mm x 25.9mm x 75.9mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: DC, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 1.333A, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1, DC Voltage - Input (Min): 9V, DC Voltage - Input (Max): 36V.