Продукція > AIMTEC > AM30EW-4815S-NZ-STD
AM30EW-4815S-NZ-STD
AM30EW-4815S-NZ-STD aimtec
am30ew-nz.pdf?ft4=43-714
Виробник: aimtec
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 2X15V 30W
Power (Watts): 30W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.99" L x 1.24" W x 1.00" H (76.0mm x 31.5mm x 25.3mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: DC
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 60950-1
DC Voltage - Input (Min): 18V
DC Voltage - Input (Max): 75V
на замовлення 480 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 2X15V 30W, Power (Watts): 30W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.99" L x 1.24" W x 1.00" H (76.0mm x 31.5mm x 25.3mm), Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: DC, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1, DC Voltage - Input (Min): 18V, DC Voltage - Input (Max): 75V.