AM3874BCYE80
AM3874BCYE80 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fam3874
Виробник: Texas Instruments
Description: IC MPU SITARA 80MHZ 684FCBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 80MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TJ)
Core Processor: ARM® Cortex®-A8
Voltage - I/O: 1.8V, 3.3V