Продукція > AIMTEC > AMA12UR1-120100Y
AMA12UR1-120100Y
AMA12UR1-120100Y aimtec
ama12-y.pdf
Виробник: aimtec
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.76" L x 1.22" W x 2.65" H (70.0mm x 31.0mm x 67.3mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 60.2" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CE, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.76" L x 1.22" W x 2.65" H (70.0mm x 31.0mm x 67.3mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 60.2" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 12 W, Standard Number: 62368-1.