Продукція > AIMTEC > AMA65DU2-190034Y
AMA65DU2-190034Y
AMA65DU2-190034Y aimtec
ama65d-y.pdf
Виробник: aimtec
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.68" L x 2.05" W x 1.26" H (119.0mm x 52.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 19V
Output Connector: USB C
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 60.2" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CE, cULus, EAC, IEC, FCC
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 3.42A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 210mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 65 W
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.68" L x 2.05" W x 1.26" H (119.0mm x 52.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 19V, Output Connector: USB C, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 60.2" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cULus, EAC, IEC, FCC, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 3.42A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 210mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 65 W, Standard Number: 62368-1.