AMDD500W335K1GF002E
AMDD500W335K1GF002E Johanson Dielectrics Inc.
automotive-grade-mid-voltage-high-capacitance
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 3.3UF 10% 50V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.075" (1.90mm)
Capacitance: 3.3 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3.3UF 10% 50V X7R 1206, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.075" (1.90mm), Capacitance: 3.3 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AMDD500W335K1GF002E AMDD500W335K1GF002E Виробник : Johanson Dielectrics johanson_automotive_grade_midvoltage_high_capacita-3536943.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 X7R 50V 3.3uF 10% AEC-Q200