Продукція > AIMTEC > AME5-3.3SCJZ
AME5-3.3SCJZ
AME5-3.3SCJZ AIMTEC
AME5-CJZ.pdf
Виробник: AIMTEC
Category: PCB AC/DC converters
Description: Converter: AC/DC; 5W; Uin: 85÷264VAC,120÷370VDC; Uout: 3.3VDC; 70%
Operating temperature: -25...70°C
Manufacturer series: AME
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Mounting: PCB
Body dimensions: 48.5x36x20.5mm
Output current: 1.25A
Power: 5W
Input voltage: 85...264V AC; 120...370V DC
Output voltage: 3.3V DC
Efficiency: 70%
Insulation voltage: 3kV
Type of converter: AC/DC
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: PCB AC/DC converters, Description: Converter: AC/DC; 5W; Uin: 85÷264VAC,120÷370VDC; Uout: 3.3VDC; 70%, Operating temperature: -25...70°C, Manufacturer series: AME, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Mounting: PCB, Body dimensions: 48.5x36x20.5mm, Output current: 1.25A, Power: 5W, Input voltage: 85...264V AC; 120...370V DC, Output voltage: 3.3V DC, Efficiency: 70%, Insulation voltage: 3kV, Type of converter: AC/DC.