Продукція > AIMTEC > AMED15-48SNZ
AMED15-48SNZ
AMED15-48SNZ aimtec
amed15-nz.pdf?ft4=31-71
Виробник: aimtec
Description: AC/DC CONVERTER 48V 55.2V 15.4W
Power (Watts): 15.4W
Packaging: Case
Size / Dimension: 0.69" L x 2.28" W x 3.54" H (17.5mm x 57.9mm x 89.9mm)
Mounting Type: DIN Rail
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: Industrial
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 48V
Voltage - Output 2: 55.2V
Number of Outputs: 2
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 55.2V 15.4W, Power (Watts): 15.4W, Packaging: Case, Size / Dimension: 0.69" L x 2.28" W x 3.54" H (17.5mm x 57.9mm x 89.9mm), Mounting Type: DIN Rail, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: Industrial, Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 48V, Voltage - Output 2: 55.2V, Number of Outputs: 2.