AMEF251W684M1GF002E
AMEF251W684M1GF002E Johanson Dielectrics Inc.
automotive-grade-mid-voltage-high-capacitance
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 680NF 20% 250V X7R 2220
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 0.68 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 680NF 20% 250V X7R 2220, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 0.68 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AMEF251W684M1GF002E AMEF251W684M1GF002E Виробник : Johanson Dielectrics johanson_automotive_grade_midvoltage_high_capacitance_am_series_joOjpbt.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 X7R 250V 0.68uF 20% AEC-Q200