Продукція > AIMTEC > AMEL12-24SCJZ
AMEL12-24SCJZ
AMEL12-24SCJZ aimtec
amel12-cjz.pdf
Виробник: aimtec
Description: AC/DC CONVERTER 24V 12W
Features: Universal Input
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 2.12" L x 1.13" W x 0.93" H (53.8mm x 28.8mm x 23.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: cURus
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 210 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 12W, Features: Universal Input, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 2.12" L x 1.13" W x 0.93" H (53.8mm x 28.8mm x 23.5mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: cURus, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 1.