Продукція > AIMTEC > AMEOFL5-24SL277HANZ
AMEOFL5-24SL277HANZ
AMEOFL5-24SL277HANZ aimtec
AMEOFL5-277HANZ.pdf
Виробник: aimtec
Description: 5W AC/DC CONVERTER
Packaging: Case
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 0.46" L x 0.69" W x 1.10" H (11.7mm x 17.5mm x 27.9mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Industrial
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 210mA
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 5 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 105 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5W AC/DC CONVERTER, Packaging: Case, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 0.46" L x 0.69" W x 1.10" H (11.7mm x 17.5mm x 27.9mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Industrial, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 210mA, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 5 W, Number of Outputs: 1.