Продукція > AIMTEC > AMEPR25D-24100AZ
AMEPR25D-24100AZ
AMEPR25D-24100AZ aimtec
Виробник: aimtec
Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-24V 1A
Packaging: Tray
Features: OCP, SCP
Size / Dimension: 1.30" L x 5.24" W x 1.18" H (33.0mm x 133.0mm x 30.0mm)
Voltage - Output: 12 ~ 24V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C (With Derating)
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 264VAC
Ratings: IP67
Efficiency: 82%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1A
Dimming: Triac
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-24V 1A, Packaging: Tray, Features: OCP, SCP, Size / Dimension: 1.30" L x 5.24" W x 1.18" H (33.0mm x 133.0mm x 30.0mm), Voltage - Output: 12 ~ 24V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C (With Derating), Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 264VAC, Ratings: IP67, Efficiency: 82%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1A, Dimming: Triac, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.