Продукція > AIMTEC > AMFC47-3NZ-360
AMFC47-3NZ-360
AMFC47-3NZ-360 aimtec
amfc-nz.pdf
Виробник: aimtec
Description: CMC 4.7MH 3A 2LN TH
Packaging: Box
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.669" L x 0.378" W (17.00mm x 9.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Height (Max): 0.709" (18.00mm)
Voltage Rating - DC: 2000V (2kV)
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 70mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 4.7 mH @ 1 kHz
на замовлення 837 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 360
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 4.7MH 3A 2LN TH, Packaging: Box, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.669" L x 0.378" W (17.00mm x 9.60mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Height (Max): 0.709" (18.00mm), Voltage Rating - DC: 2000V (2kV), Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 70mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 4.7 mH @ 1 kHz.